CENTRUM DYSTRYBUCJI
 
Ul. Instalatorów 9
02-237 Warszawa
 
SEKRETARIAT
Tel. (22) 423 05 83
+48 694 426 511
Fax. 22 846 87 68
Piotr Wiesiak

 
DZIAŁ ZAMÓWIEŃ pon-czw. w godzinach 8:00-20:00 pt. 8:00-19:00
Tel. (22) 423 05 92/93/94

Tel. (22) 357 30 33

694 426 509

Fax. 22 846 87 68

zamowienia@janex.waw.pl  
 
DYREKTOR DS. ZAOPATRZENIA I DYSTRYBUCJI DZIAŁU MIĘSA I WĘDLIN
Marcin Bąba
694 426 512

KIEROWNIK DS. ZAOPATRZENIA I DYSTRYBUCJI DZIAŁU MIĘSA
Mieczysław Krawczyk
694 129 619
 
KIEROWNIK DS. ZAOPATRZENIA I DYSTRYBUCJI DZIAŁU WĘDLIN
Marcin Szymański
698 630 027


 
DYREKTOR SPRZEDAŻY I MARKETINGU
Anna Goszczyńska
606 808 081
goszczynska@janex.waw.pl        
 
DZIAŁ DORADCÓW HANDLOWYCH
Maciej Kołodziejczyk                                                    
600 302 366 
kolodziejczyk@janex.waw.pl     

Paweł Jankowski
668 673 256
pawel@janex.waw.pl
 
Marek Gajewski
606 964 707
marek.gajewski@janex.waw.pl

Tomasz Stępniewski
602 360 956
tomasz@janex.waw.pl
 
Grzegorz Ślęczek                                                                         
Region małopolski                                   
662 495 446
grzegorz@janex.waw.pl
 
Piotr Mielczarek
Region łódzki
602 535 363
piotr.mielczarek@janex.waw.pl

 

DORADCA DS.MARKETINGU
Magdalena Gajownik
602 500 363
m.gajownik@janex.waw.pl
 

 
GŁÓWNA KSIĘGOWA                         DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI 
Bożena Stolarska                                  Tel. (22) 886 52 32
608 407 708                                          Tel. (22) 878 11 15 
stolarska@janex.waw.pl                         Fax .22 846 05 34
                                                            ksiegowosc@janex.waw.pl  
 
KIEROWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI
Marzena Kraszewska
Kraszewska@janex.waw.pl
 
KIEROWNIK DZIAŁU FAKTUR           DZIAŁ KADR 
Małgorzata Kalicińska                            Marianna Szychowska
Tel. (22) 423 05 84                                Tel. (22) 886 52 32
 

 
PEŁNOMOCNIK DS. SYSTEMÓW ZAPEWNIANIA JAKOŚCI
Małgorzata Głowacka
601 277 846
malgorzata.glowacka@janex.waw.pl

 
SPECJALISTA DS.ZAOPATRZENIA W ART. BIUROWE I TECHNICZNE
Piotr Frączyk
602 757 111
fraczyk-piotr@janex.waw.pl