CENTRUM DYSTRYBUCJI
 
Ul. Instalatorów 9
02-237 Warszawa
 
SEKRETARIAT
Tel. (22) 423 05 83
Mob. +48 698 649 964
Fax. 22 846 87 68
Katarzyna Leśkiewicz

 
DZIAŁ ZAMÓWIEŃ pon-czw. w godzinach 8:00-20:00 pt. 8:00-19:00
Tel. (22) 423 05 92/93/94

Tel. (22) 357 30 33

Mob.+48 694 426 509

Fax. 22 846 87 68

zamowienia@janex.waw.pl  
 
DYREKTOR DS. ZAOPATRZENIA I DYSTRYBUCJI DZIAŁU MIĘSA I WĘDLIN
Marcin Bąba
Mob.+48 694 426 512

KIEROWNIK DS. ZAOPATRZENIA I DYSTRYBUCJI DZIAŁU MIĘSA
Mieczysław Krawczyk
Mob.+ 48 694 129 619
 
KIEROWNIK DS. ZAOPATRZENIA I DYSTRYBUCJI DZIAŁU WĘDLIN
Arkadiusz Bryk
Mob. +48 602 360 956


 
DYREKTOR SPRZEDAŻY I MARKETINGU
Anna Goszczyńska
Mob.+ 48 606 808 081
goszczynska@janex.waw.pl        
 
DZIAŁ DORADCÓW HANDLOWYCH
Maciej Kołodziejczyk                                                    
Mob.+48 600 302 366 
kolodziejczyk@janex.waw.pl     

Paweł Jankowski
Mob.+48 668 673 256
pawel@janex.waw.pl
 
Anna Boratyńska
Mob. +48 606 964 707
boratynska@janex.waw.pl

Grzegorz Ślęczek                                                                         
Region małopolski                                   
Mob.+48 662 495 446
grzegorz@janex.waw.pl
 
Piotr Mielczarek
Region łódzki
Mob.+48 602 535 363
piotr.mielczarek@janex.waw.pl

 

DORADCA DS.MARKETINGU
Magdalena Gajownik
Mob.+48 602 500 363
m.gajownik@janex.waw.pl
 

 
GŁÓWNA KSIĘGOWA                         DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI 
Bożena Stolarska                                  TEL. (22) 886 52 32
Mob.+48 608 407 708                            TEL. (22) 878 11 15 
stolarska@janex.waw.pl                          FAX.22 846 05 34
                                                               ksiegowosc@janex.waw.pl  
 
KIEROWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI
Marzena Kraszewska
Kraszewska@janex.waw.pl
 
KIEROWNIK DZIAŁU FAKTUR           DZIAŁ KADR 
Małgorzata Kalicińska                            Marianna Szychowska
Tel. (22) 423 05 84                                Tel. (22) 886 52 32
 

 
PEŁNOMOCNIK DS. SYSTEMÓW ZAPEWNIANIA JAKOŚCI
Małgorzata Głowacka
Mob.+48 601 277 846
Malgorzata.glowacka@janex.waw.pl

 
SPECJALISTA DS.ZAOPATRZENIA W ART. BIUROWE I TECHNICZNE
Piotr Frączyk
Mob.+48 602 757 111
Fraczyk-piotr@janex.waw.pl